Ontdekdenbosch.nl

0900-3844514(25ct p/m)

Jubileum arrangement feestelijk uitje in Den Bosch

Jubileum arrangement met overnachting in hartje Den Bosch. Beleef Den Bosch en dit prachtige hotel met dit feestelijke arrangement. Laat u verrassen en boek nu!

Nieuwe kamer
Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!

Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad? Of een heerlijke fietstocht door de prachtige Meierij, gelegen op een steenworp afstand van de binnenstad. Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard.

Genieten in hartje Den Bosch

Golden Tulip Hotel Central, sinds februari 2012 is bezit van het Gouden Greenkey certificaat, is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers, waaronder ook 3 Deluxe kamers, 5 Executive kamers en3 Suites. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en een luxe badkamer. De laatst genoemde kamers zijn zelfs voorzien van een heerlijk bubbelbad! Tevens kunt u op uw kamer, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI..!

Faciliteiten

In het à la carte restaurant De Leeuwenborgh kunt u culinair kunt genieten van steeds weer een verrassend en veelzijdig aanbod van (seizoen) specialiteiten. In onze gezellige Brasserie, met een indrukwekkend uitzicht over het Middeleeuwse marktplein, kunt u heerlijk genieten van een kopje koffie met dé Bossche specialiteit; De Bossche bol! 's Avonds kunt u in Tony's Bar genieten van een heerlijk aperitief of digestief maar boven alles van de echte Bossche gezelligheid! Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek.

Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het geheel nieuwe fitnesscentrum, gelegen op het dak van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

Bereikbaarheid 's-Hertogenbosch

Het hotel is gemakkelijk bereikbaar, zowel per openbaar vervoer als per auto. Openbare parkeergarage "De Tolbrug" ligt tegenover de hotelingang. Voor deze garage zijn speciale uitrij kaarten te verkrijgen bij de hotelreceptie à € 13,50 per nacht. Het Centraal Station 's-Hertogenbosch ligt op slechts 7 minuten loopafstand!

Dit arrangement is inclusief
    • 1 overnachting
    • 1 x uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1 x speciale jubileumverrassing op de kamer
    • 1 x feestelijk 5-gangendiner inclusief glas champagne
    • 1 x bosje bloemen
    • 1 x informatiepakket over ’s-Hertogenbosch
    Prijs: € 117,25 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
    Toeslag 1-persoonskamer: € 25,00 per kamer per nacht.

    Het arrangement kunt u het hele jaar door reserveren op basis van beschikbaarheid. Voor de arrangementen is een beperkt aantal kamers beschikbaar. De prijzen zijn exclusief lokale heffing à € 3,00 per persoon per nacht.

    De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview

Informatie aanvragen
Bel me nu

0900-3844514(25ct p/m)