
Den Bosch , Noord-Brabant
VANAF p.p. € 17,50Wij verwelkomen u graag aan boord van onze luxe sloepen voor een gezellige (culinaire) sloeptocht vanuit de haven van het schitterende pittoreske Heusden.
bel me nu vrijblijvende offerte Geef dit cadeauPijzen voor 2 t/m 8 personen:1 uur varen: € 140,00
Extra half uur: € 55,00
Extra uur: € 95,00
Meerprijs 9 t/m 12 personen:Meerprijs 9 t/m 12 personen bij 1 uur varen: € 10,00 per persoon.
Meerprijs 9 t/m 12 personen bij anderhalf uur varen: € 15,00 per persoon.
Meerprijs 9 t/m 12 personen bij 2 uur varen: € 20,00 per persoon.
Langer dan 2 uur varenis ook mogelijk!
U vaart prive met uw eigen gezelschap
Meer dan 12 personen: Wilt u met een grote groep komen varen dan varen wij met meerdere sloepen tegeiijk en leggen wij de luxe cabinsloep Jan van Gendt in de vaart. Informeer naar de prijzen en mogelijkheden.
Culinair varen:Wilt u tijdens het varen genieten van een hapje en drankje? Wij serveren diverse heerlijkheden aan boord en maken uw uitje culinair compleet.
Zelf hapje & drank meenemen aan boord.
Het is ook toegestaan om zelf een hapje, drank en glazen etc mee aan boord te brengen.
Slecht weer garantie:
Bij een erg slechte weersverwachting kunt u bij ons tot 48 uur voor vertrek geheel kosteloos annuleren!
De prijs van dit Sloepvaren in Heusden arrangement is geldig tot 31 december 2021.
Wij verwelkomen u graag aan boord van onze luxe sloepen voor een gezellige (culinaire) sloeptocht vanuit de haven van het schitterende pittoreske Heusden.
We varen met de LXRY sloep. Deze luxe tender sloep is voorzien van comfortabele kussens, een zonnedek, tafel voor hapjes en dranken, muziekinstallatie, koelkast en ingericht voor maximaal 12 passagiers.
Vaartijd:De vaartijd bedraagt minimaal 1 uur.
De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Wij verwelkomen u graag aan boord van onze luxe sloepen voor een gezellige sloeptocht door Bourgondisch Den Bosch. Onze kapitein vaart u exclusief met uw eigen gezelschap langs de schitterende oude vestingsmuren van de stad. Sloep Varen Den Bosch is ideaal voor uw familie uitje, verjaardagsfeest, bedrijfsuitje, huwelijksfeest, vrijgezellenfeest of als quality time met vrienden of familie.
Culinair varen: Tijdens het varen genieten van luxe hapjes, heerlijke wijnen, cava, tapas of een borrelplank ? Varen en aansluitend diner aan wal ? Wij maken uw uitje cullinair compleet ! Het is natuurlijk ook toegestaan om zelf hapjes, drank, glazen etc aan boord te brengen.
U stapt op in de Smalle Haven / hoek Visstraat, hartje centrum van Den Bosch, op 5 minuten lopen vanaf het Centraal Station.
We nemen u mee naar de 3 mooiste wateren van Den Bosch. We varen over de Dieze door de Brede Haven, via de buitenhaven gaan we over de Stadsdommel langs de schitterende Westwal en het Bolwerk Sint Jan. Over de AA varen we langs het eeuwenoude Fort Citadel, de Kasterenwal en de Noordwal, hartje centrum.